SEO

Web sitelerinin üst sıralarda çıkması için reklamlardan daha önemli bir çalışma olan SEO, doğru yapıldığı takdirde sizleri amacınıza ulaştırır.Düzenli SEO çalışmasıyla, anahtar kelimelerinizle arandığınızda rakiplerinizin önüne geçmiş olursunuz.

SEO, düzenli ve organik bir çalışmayı gerektirir. Bulunduğunuz sektöre ve rekabet gücünüze göre kısa sürede de birkaç ayı alan uzun sürelerde de ilk sıralarda yer alabilirsiniz. Organik olmadan çeşitli araçlarla ‘ilk sayfada hemen yer alsın’ sabırsızlığıyla web siteniz için yapılan her çalışma sizi Black Hat dediğimiz kara listeye alınmanıza sebep olabilir. Bu sebeple amaca ulaşmak için web siteniz önce site içi SEO akabinde site dışı SEO çalışmaları ile beslenerek ilmek ilmek işlenir.

SEO çalışmalarında sitenizin kod yapısı ve yeni teknolojiye uyumlu olması büyük önem taşır. Yani sitenizin mobil uyumlu ve kullanıcı dostu bir site olması her şeye artı bir puanla başlamanızı sağlar. SEO çalışmaları Google’ın algoritmalarına dayanır. Hem doğal hem organik çalışmalarla web siteleri hem site içi hem de site dışından beslenir.

SEO çalışmalarında ilk sayfalarda yer almayı hedeflerken, asıl büyük amacı sitenizdeki organik büyüme olarak planlıyoruz.

SEO çalışmalarında sizler için neler yapıyoruz?

  • Sitenizi analiz ediyor, anahtar kelimelerinizi birlikte belirliyoruz.
  • Rakiplerinizi inceleyerek SWOT Analizi yapıyoruz. Böylece hedefleri belirlemede daha somut adımlar atmış oluyoruz.
  • Site içini inceleyerek sizlere detaylı bir SEO raporu sunuyoruz.
  • Kullandığımız Profesyonel SEO araçları ile site hatalarını mümkün olduğunda en aza indirgiyoruz.
  • Site içi SEO çalışmaları ile site dışı SEO çalışmalarını entegre ederek zamanla sizleri hedefe ulaştırıyoruz.

TEKLİF AL

Adınız , Soyadınız*
E-Postanız*
Telefonunuz*
Firma İsmi*
Hangi alanda kullanmak istiyorsunuz?*