UTM / Firewall Çözümleri

UTM Firewall, çeşitli sanal teknikler ve yöntemler kullanarak basit bir şekilde işletmelere güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlamak için bir tür sanal cihaz veya ağ donanımı biçiminde bir cihaz veya bir bulut hizmeti olarak tanımlanan Birleşik Tehdit Yönetimi (UTM) sistemidir.

Bu nedenle, tehditlere karşı tam koruma sağlamak için bir dizi güvenlik özelliğine sahip tek bir konsol olarak gelir. Anti-spam, içerik filtreleme,web filtreleme ve antivirüs içerir.

BT ekipleri, spam ve kimlik avı saldırıları, virüsler, trojanlar ve casus yazılım bulaşmış dosyalar, onaylanmamış web sitesi erişimi ve onaylanmamış içerikler dahil olmak üzere, şirketlerinin üretkenliklerini ve dijital varlıklarını sürekli gelişen ve karmaşık tehditlere karşı koruma zorluğu ile karşı karşıya kalmaktadır. Her biri spam filtreleme, web içeriği filtreleme veya virüsten koruması gibi özel bir işlevi gerçekleştirmek için tasarlanmış birden fazla aygıta sahip olmak bu işi kolaylaştırmaz. Aksine, çoklu kutuları ve çoklu işletim sistemlerini yönetmenin maliyetine ve karmaşıklığına katkıda bulunur.

UTM Firewall, bu zorlukların tümüne ve daha fazlasına cevap sağlayan tek bir sistemdir.

Bellcom Firewall / UTM çözümlerinde SonicWall, Fortinet, Juniper, Sophos gibi önde gelen firmalarla çalışır. 

*Detaylı bilgi için 'ÜRÜNLER' sayfasına göz atabilirsiniz.

 

TEKLİF AL

Adınız , Soyadınız*
E-Postanız*
Telefonunuz*
Firma İsmi*
Hangi alanda kullanmak istiyorsunuz?*