Antivirüs Çözümleri

Antivirüs yazılımları, bilgisayarınıza bir ağ kalkanı ve gerçek zamanlı koruma sunan yazılımlardır. Bu yazılımlar bilgisayarınız herhangi bir olası tehditle karşılaştığında size bir uyarı mesajı gönderir ve zararlı bulunan yazılımları otomatik olarak karantinaya taşır.

Böylece kimlik avı veya sisteminizi çökertmeye yönelik hazırlanan yazılımlardan etkilenmez ve güven içerisinde bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.Birçok farklılığın yaşanmakta olduğu günümüz dünyasında, risklerin fazlalaşarak çeşitlendiğini görmekteyiz. Bu tehditlerin başında hepimizin bildiği Siber Güvenlik tehditleri yer almaktadır. 

Birçok gelişmiş koruma ürünü, kullanıcılarının güvenliğini sağlamak için birden fazla teknoloji kullanıyor. Bu da ürünlerin, casus yazılım, klavye kaydetme, kimlik bilgisi çalma, izinsiz kripto para madenciliği, fidye yazılımları nedeni ile dosyaların şifrelenmesi, truva atları ile bilgi sızdırılması, istenmeyen e-postalar ve dolandırıcılık gibi çok geniş bir yelpazedeki siber saldırı ile baş edebilmelerini sağlıyor.

Bellcom antivirüs çözümlerinde Kaspersky, ESET Nod32, Panda ve Bitdefender gibi önde gelen antivirüs firmalarıyla çalışır. 

*Detaylı bilgi için 'ÜRÜNLER' sayfasına göz atabilirsiniz.

 

TEKLİF AL

Adınız , Soyadınız*
E-Postanız*
Telefonunuz*
Firma İsmi*
Hangi alanda kullanmak istiyorsunuz?*